450T328F102A1C1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450T328F102A1C1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 450T328F102A1C1
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Fitxak: 450T328F102A1C1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
450T328F102A1C1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 450T328F102A1C1 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20612 pcs Datuen fitxa 450T328F102A1C1.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.937" Dia x 0.445" H (23.80mm x 11.30mm) Series 450
biraketa 320° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 1k Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak CT3055
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
Bushing Thread 3/8-32 Aldatu zen Rotary, SPST
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Flatted
Aktiboaren luzera 0.875" (22.23mm) Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)