450D502KSD8
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D502KSD8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 450D502KSD8
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Fitxak: 450D502KSD8.pdf
  • Mezua
450D502KSD8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 450D502KSD8 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28056 pcs Datuen fitxa 450D502KSD8.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Series Stock Pot™ 450
biraketa 300° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 5k Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 450D502-5
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 1.000" (25.40mm)
Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)