450D254KSD5
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D254KSD5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 450D254KSD5
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 250K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Fitxak: 450D254KSD5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
450D254KSD5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 450D254KSD5 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 250K OHM 1/4W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3191 pcs Datuen fitxa 450D254KSD5.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Series Stock Pot™ 450
biraketa 300° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 250k Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Beste izenak 450D254-2
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza 250k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 0.625" (15.88mm)
Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)