445W3XK12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W3XK12M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 445W3XK12M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Fitxak: 445W3XK12M00000.pdf
  • Mezua
445W3XK12M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 445W3XK12M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175696 pcs Datuen fitxa 445W3XK12M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 445 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 8pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.35mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±15ppm Frequency 12MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 Ohms Deskribapen zehatza 12MHz ±30ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead