445A32B14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A32B14M31818 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 445A32B14M31818
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD
Fitxak: 445A32B14M31818.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
445A32B14M31818ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 445A32B14M31818 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200715 pcs Datuen fitxa 445A32B14M31818.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 445 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 13pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.35mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 14.31818MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 Ohms Deskribapen zehatza 14.31818MHz ±30ppm Crystal 13pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead