445A22L27M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A22L27M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 445A22L27M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
Fitxak: 445A22L27M00000.pdf
  • Mezua
445A22L27M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 445A22L27M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203889 pcs Datuen fitxa 445A22L27M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 445 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 12pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.35mm) Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 27MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms Deskribapen zehatza 27MHz ±20ppm Crystal 12pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead