425F11A018M4320
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F11A018M4320 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 425F11A018M4320
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
Fitxak: 425F11A018M4320.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
425F11A018M4320ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 425F11A018M4320 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191695 pcs Datuen fitxa 425F11A018M4320.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series 425 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 18.432MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 Ohms Deskribapen zehatza 18.432MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
425F11A024M0000
425F11A024M0000
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Stockean: 165205 pcs
Deskarga: 425F11A024M0000.pdf
RFQ
425F11A019M2000
425F11A019M2000
deskribapena: CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD