416F38423AKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F38423AKR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 416F38423AKR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT
Fitxak: 416F38423AKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
416F38423AKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 416F38423AKR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209458 pcs Datuen fitxa 416F38423AKR.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Series 416 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 8pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm Frequency 38.4MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 Ohms Deskribapen zehatza 38.4MHz ±20ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead