407F39E016M6700
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F39E016M6700 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 407F39E016M6700
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.6700MHZ 20PF SMD
Fitxak: 407F39E016M6700.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
407F39E016M6700ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 407F39E016M6700 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 16.6700MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159920 pcs Datuen fitxa 407F39E016M6700.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series 407 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 20pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 16.67MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms Deskribapen zehatza 16.67MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead