407F39E011M0592
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F39E011M0592 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 407F39E011M0592
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Fitxak: 407F39E011M0592.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
407F39E011M0592ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 407F39E011M0592 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171349 pcs Datuen fitxa 407F39E011M0592.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series 407 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 20pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 11.0592MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 11.0592MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead