406I35D20M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35D20M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 406I35D20M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Fitxak: 406I35D20M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
406I35D20M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 406I35D20M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192533 pcs Datuen fitxa 406I35D20M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Series 406 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak 406I35D20M00000-ND
CTX1207TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 18pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 20MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms
Deskribapen zehatza 20MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead