406C35E14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35E14M31818 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 406C35E14M31818
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Fitxak: 406C35E14M31818.pdf
  • Mezua
406C35E14M31818ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 406C35E14M31818 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182615 pcs Datuen fitxa 406C35E14M31818.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Series 406 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 20pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 14.31818MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 14.31818MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead