406C35D11M05920
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35D11M05920 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 406C35D11M05920
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Fitxak: 406C35D11M05920.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
406C35D11M05920ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 406C35D11M05920 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198396 pcs Datuen fitxa 406C35D11M05920.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Series 406 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 18pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 11.0592MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead