406C35B20M48000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35B20M48000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 406C35B20M48000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 20.4800MHZ 13PF SMD
Fitxak: 406C35B20M48000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
406C35B20M48000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 406C35B20M48000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 20.4800MHZ 13PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190209 pcs Datuen fitxa 406C35B20M48000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Series 406 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak 406C35B20.48000
CTX670TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 13pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 20.48MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms
Deskribapen zehatza 20.48MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead