405I35B14M40000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405I35B14M40000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 405I35B14M40000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 14.4000MHZ 13PF SMD
Fitxak: 405I35B14M40000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
405I35B14M40000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 405I35B14M40000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 14.4000MHZ 13PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168376 pcs Datuen fitxa 405I35B14M40000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 405 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 13pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 14.4MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 14.4MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead