405I33D16M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 405I33D16M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.000000MHZ SMD
Fitxak: 405I33D16M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
405I33D16M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 405I33D16M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 16.000000MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191677 pcs Datuen fitxa 405I33D16M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 405 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 18pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm Frequency 16MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 16MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead