405C11A26M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C11A26M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 405C11A26M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Fitxak: 405C11A26M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
405C11A26M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 405C11A26M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124000 pcs Datuen fitxa 405C11A26M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 405 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak CTX963TR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 10pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 26MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 Ohms
Deskribapen zehatza 26MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead