405C11A16M38400
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C11A16M38400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 405C11A16M38400
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD
Fitxak: 405C11A16M38400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
405C11A16M38400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 405C11A16M38400 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179190 pcs Datuen fitxa 405C11A16M38400.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 405 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 16.384MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 16.384MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead