403I35A25M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 403I35A25M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 25.000000MHZ SMD
Fitxak: 403I35A25M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
403I35A25M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 403I35A25M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 25.000000MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246695 pcs Datuen fitxa 403I35A25M00000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 403 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 25MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 25MHz ±30ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead