402F30722IJR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F30722IJR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 402F30722IJR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 30.7200MHZ 9PF SMD
Fitxak: 1.402F30722IJR.pdf2.402F30722IJR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
402F30722IJRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 402F30722IJR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 30.7200MHZ 9PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252972 pcs Datuen fitxa 1.402F30722IJR.pdf2.402F30722IJR.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series 402 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 9pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 30.72MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 Ohms Deskribapen zehatza 30.72MHz ±20ppm Crystal 9pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead