402F16033CKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F16033CKR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 402F16033CKR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Fitxak: 1.402F16033CKR.pdf2.402F16033CKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
402F16033CKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 402F16033CKR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236261 pcs Datuen fitxa 1.402F16033CKR.pdf2.402F16033CKR.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series 402 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 8pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm Frequency 16MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 Ohms Deskribapen zehatza 16MHz ±30ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead