377NB3I1250T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 377NB3I1250T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.377NB3I1250T.pdf2.377NB3I1250T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
377NB3I1250Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 377NB3I1250T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11888 pcs Datuen fitxa 1.377NB3I1250T.pdf2.377NB3I1250T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 377
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm