353TB5I320R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 353TB5I320R
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.353TB5I320R.pdf2.353TB5I320R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
353TB5I320Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 353TB5I320R fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63266 pcs Datuen fitxa 1.353TB5I320R.pdf2.353TB5I320R.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 353
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 32MHz
Deskribapen zehatza 32MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA