353TB5C14CT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 353TB5C14CT
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.353TB5C14CT.pdf2.353TB5C14CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
353TB5C14CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 353TB5C14CT fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50931 pcs Datuen fitxa 1.353TB5C14CT.pdf2.353TB5C14CT.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 353
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 14.318MHz
Deskribapen zehatza 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA