353SB5A14CR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 353SB5A14CR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.353SB5A14CR.pdf2.353SB5A14CR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
353SB5A14CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 353SB5A14CR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74335 pcs Datuen fitxa 1.353SB5A14CR.pdf2.353SB5A14CR.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 353
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 14.318MHz
Deskribapen zehatza 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA