353NB6A426R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 353NB6A426R
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.353NB6A426R.pdf2.353NB6A426R.pdf
  • Mezua
353NB6A426Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 353NB6A426R fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52812 pcs Datuen fitxa 1.353NB6A426R.pdf2.353NB6A426R.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 353
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 42.6MHz
Deskribapen zehatza 42.6MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA