315LB5I1536T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB5I1536T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 315LB5I1536T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.315LB5I1536T.pdf2.315LB5I1536T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
315LB5I1536Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 315LB5I1536T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12449 pcs Datuen fitxa 1.315LB5I1536T.pdf2.315LB5I1536T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 315
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 153.6MHz
Deskribapen zehatza 153.6MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm