284TBCF504A26A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
284TBCF504A26A1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 284TBCF504A26A1
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Fitxak: 284TBCF504A26A1.pdf
  • Mezua
284TBCF504A26A1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 284TBCF504A26A1 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9900 pcs Datuen fitxa 284TBCF504A26A1.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.630" Dia x 0.248" H (16.00mm x 6.30mm) Series 284
biraketa 250° Material erresistenteak Conductive Plastic
Erresistentzia (Ohms) 500k Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Beste izenak CT3031
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 500k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug
Bushing Thread M7 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Flatted
Aktiboaren luzera 0.787" (20.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)