270X232A254B2A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A254B2A1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 270X232A254B2A1
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 250K OHM 1/5W CARBON LOG
Fitxak: 270X232A254B2A1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
270X232A254B2A1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 270X232A254B2A1 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 250K OHM 1/5W CARBON LOG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33539 pcs Datuen fitxa 270X232A254B2A1.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins, Board Locks
Tenperatura koefizientea - Taper Logarithmic
Tamaina - Gorputza Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Series 270
biraketa 300° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 250k Energia (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Bulk Beste izenak 270-XS8759
CT2242
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza 250k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins, Board Locks Bushing Thread 1/4-32
Aldatu zen None Doikuntza mota Side Adjustment
Ekintza mota Round Aktiboaren luzera 1.000" (25.40mm)
Aktiboen diametroa 0.125" (3.18mm)