270X232A102B1B1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A102B1B1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 270X232A102B1B1
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 1K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Fitxak: 270X232A102B1B1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
270X232A102B1B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 270X232A102B1B1 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 1K OHM 1/4W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17049 pcs Datuen fitxa 270X232A102B1B1.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins, Board Locks
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Series 270
biraketa 315° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 1k Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Beste izenak 270-XS8774
CT2224
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W PC Pins, Board Locks Bushing Thread 1/4-32
Aldatu zen Rotary, SPST Doikuntza mota Side Adjustment
Ekintza mota Round Aktiboaren luzera 1.000" (25.40mm)
Aktiboen diametroa 0.125" (3.18mm)