252B154B50NA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 252B154B50NA
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH
Fitxak: 252B154B50NA.pdf
  • Mezua
252B154B50NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 252B154B50NA fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5360 pcs Datuen fitxa 252B154B50NA.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Series 252 Biraketa angelua 50°
Erresistentzia 150 kOhms Energia (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2 Axis 150 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W