252B103A60TB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 252B103A60TB
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
Fitxak: 252B103A60TB.pdf
  • Mezua
252B103A60TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 252B103A60TB fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6889 pcs Datuen fitxa 252B103A60TB.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Series 252 Biraketa angelua 60°
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2 with Switch(s) Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W