252A104A50TB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 252A104A50TB
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
Fitxak: 252A104A50TB.pdf
  • Mezua
252A104A50TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 252A104A50TB fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4804 pcs Datuen fitxa 252A104A50TB.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Series 252 Biraketa angelua 50°
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2 with Switch(s) Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W