251B12T104A2NB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251B12T104A2NB
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR
Fitxak: 251B12T104A2NB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
251B12T104A2NBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251B12T104A2NB fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82209 pcs Datuen fitxa 251B12T104A2NB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Rectangular - 0.437" x 0.394" Face x 0.437" H (11.10mm x 10.00mm x 11.10mm) Series 251
biraketa - Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 100k Energia (Watts) 0.01W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 100k Ohm 1 Gang Linear Through Hole Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.01W PC Pins Bushing Thread -
Aldatu zen None Doikuntza mota Side Adjustment
Ekintza mota Flatted Aktiboaren luzera 0.472" (12.00mm)
Aktiboen diametroa 0.156" (3.96mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
25199/30 BK005
25199/30 BK005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CABLE 30COND 22AWG BLK SHLD 100'
Stockean: 3451 pcs
Deskarga: 25199/30 BK005.pdf
RFQ
251HR079251X
251HR079251X
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: 2.5MM 3 COND RA TO