2463-002-X5U0-101PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2463-002-X5U0-101PLF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
2463-002-X5U0-101PLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2463-002-X5U0-101PLF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178522 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia 0%, +100%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.155" L (1.90mm x 3.93mm) Series 2463
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Shoulder Beste izenak 2463002A101PLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 100pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Shoulder DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 100pF