2432-032-X5U0-402MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2432-032-X5U0-402MLF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
2432-032-X5U0-402MLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2432-032-X5U0-402MLF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2648 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 3/8 Tenperatura koefizientea X5U
Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.874" L (12.70mm x 22.20mm) Series 2432
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Beste izenak 2432032X5U0402MLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Altuera (Max) - Deskribapen zehatza 4000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 20A Axial, Bushing - 2 Hooked Leads
DC Erresistentzia (DCR) (Max) - Oraingo 20A
kapazitantzia 4000pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2432-002-X7S0-471M
2432-002-X7S0-471M
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 1KV AXIAL
Stockean: 3139 pcs
Deskarga: 2432-002-X7S0-471M.pdf
RFQ
24320
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HEX STANDOFF M3 BRASS 12MM
Stockean: 68665 pcs
Deskarga: 24320.pdf
RFQ
2432-032-X5U0-402M
2432-032-X5U0-402M
deskribapena: CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Deskarga:
24325
deskribapena: HEX STANDOFF M4 BRASS 10MM
Deskarga: 24325.pdf
deskribapena: HEX STANDOFF M3 BRASS 20MM
2432-012-X5R0-102M
2432-012-X5R0-102M
deskribapena: CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL
Deskarga:
deskribapena: HEX STANDOFF M3 BRASS 25MM
2432-002-X5U0-502MLF
2432-002-X5U0-502MLF
deskribapena: CAP FEEDTHRU 5000PF 2KV AXIAL
Deskarga: 2432-002-X5U0-502MLF.pdf
2432-002-X7S0-471MLF
2432-002-X7S0-471MLF
Deskarga: 2432-002-X7S0-471MLF.pdf
deskribapena: HEX STANDOFF M3 BRASS 15MM
2432-012-X5R0-102MLF
2432-012-X5R0-102MLF
deskribapena: HEX STANDOFF M3 BRASS 18MM