2425-018-X5U0-102P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2425-018-X5U0-102P
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Fitxak: 2425-018-X5U0-102P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
2425-018-X5U0-102Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2425-018-X5U0-102P fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8184 pcs Datuen fitxa 2425-018-X5U0-102P.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia 0%, +100%
Hariaren tamaina 8-32 Tenperatura koefizientea X5U
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Series 2425
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Bushing, 1 Turret Lead Beste izenak 2425018X5U0102P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 1000pF Feed Through Capacitor 200V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 20A kapazitantzia 1000pF