2425-001-X5U0-102MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2425-001-X5U0-102MLF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V
Fitxak: 2425-001-X5U0-102MLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
2425-001-X5U0-102MLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2425-001-X5U0-102MLF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8692 pcs Datuen fitxa 2425-001-X5U0-102MLF.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea X5U
Tamaina / dimentsioa - Series 2425
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua - Beste izenak 2425001X5U0102MLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 1000pF Feed Through Capacitor 200V 20A DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 20A kapazitantzia 1000pF