226BJVAERG
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226BJVAERG
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: 226BJVAERG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
226BJVAERGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226BJVAERG fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 417322 pcs Datuen fitxa 226BJVAERG.pdf
Amaiera estiloa J Lead Bidaia aldatu 0.15mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series 226B
Packaging Tape & Reel (TR) eskema 3.50mm x 2.90mm
Beste izenak 226B-JVAERG Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa 500gf Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 500,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Grounding Pin, Tactile Feedback
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala -
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 1.70mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
226BJVABRG
226BJVABRG
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Stockean: 477758 pcs
Deskarga: 226BJVABRG.pdf
RFQ
226BPS035M
226BPS035M
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 293117 pcs
Deskarga: 226BPS035M.pdf
RFQ
226BJVAER
226BJVAER