225BMSABRB1S
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 225BMSABRB1S
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: 225BMSABRB1S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10800 pcs
  • Mezua
225BMSABRB1Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 225BMSABRB1S fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 423823 pcs Datuen fitxa 225BMSABRB1S.pdf
Amaiera estiloa Gull Wing Bidaia aldatu 0.15mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series 225B
Packaging Tape & Reel (TR) eskema 7.80mm x 3.50mm
Beste izenak 225B-MSABRB1S Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa 260gf Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Rectangular Button
Ekuatorearen orientazioa Side Actuated Ekintza materiala -
Aktiboaren luzera, angelu zuzena 3.50mm PCBren bertikaleko altuera, bertikala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
225CJ
225CJ
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/250VDC