218-12LPSJF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 218-12LPSJF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Fitxak: 218-12LPSJF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1020 pcs
  • Mezua
218-12LPSJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 218-12LPSJF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76089 pcs Datuen fitxa 218-12LPSJF.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa J Lead Series 218
Pitch 0.050" (1.27mm), Half Packaging Tube
Beste izenak 218012LPSJF
21812LPSJF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Luzera 0.646" (16.41mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.106" (2.70mm) Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 1,000 Cycles Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Uneko balorazioa 25mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper