209-12MSTD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 209-12MSTD
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Fitxak: 209-12MSTD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1005 pcs
  • Mezua
209-12MSTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 209-12MSTD fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109882 pcs Datuen fitxa 209-12MSTD.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 20VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series 209
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak 209012MSTD
20912MSTD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Luzera 1.258" (31.95mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.190" (4.83mm) Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Bizitza elektrikoa 2,000 Cycles Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua SPST
Gorputzaren materiala - Ekintza mota Slide (Standard)
Ekintza maila Raised
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
209-12LPSTFD
209-12LPSTFD
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Stockean: 125444 pcs
Deskarga: 209-12LPSTFD.pdf
RFQ
209-2-1-50-1-4M-30-A
209-2-1-50-1-4M-30-A
fabrikatzaileak: Sensata Technologies, Airpax
deskribapena: CIR BRKR MAG-HYDR
Stockean: 511 pcs
Deskarga: 209-2-1-50-1-4M-30-A.pdf
RFQ
209-12MS
209-12MS