201XR253B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201XR253B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 201XR253B
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN SIDE
Fitxak: 201XR253B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
201XR253Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 201XR253B fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165518 pcs Datuen fitxa 201XR253B.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea - Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.734" H (15.10mm x 18.64mm x 18.64mm)
Series 201 Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia 25 kOhms Energia (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Bulk Beste izenak X201R253B
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 25 kOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment