0831-040-X5R0-331K
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0831-040-X5R0-331K
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF X5R RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0831-040-X5R0-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0831-040-X5R0-331K fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP CER 330PF X5R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3180 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia (7.11mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 0831040X5R0331K
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc kapazitantzia 330pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0831 000 X5F0 680 J
0831 000 X5F0 680 J
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CAP CER 68PF X5F RADIAL
Stockean: 6222 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Altech Corporation
deskribapena: INDUCTIVE SENSOR KJ2-Q8AB-DPO-V1
Stockean: 1123 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: MARKING LABELS MATT WHITE UNMARK
Deskarga: 0831020.pdf
deskribapena: KJ16-Q16KN-DPS-V1 INDUCTIVE SENS
Stockean: 646 pcs
0831 000 X5F0 470 JLF
0831 000 X5F0 470 JLF
deskribapena: CAP CER 47PF X5F RADIAL
0831 000 X7R0 471 M
0831 000 X7R0 471 M
deskribapena: CAP CER 470PF X7R RADIAL
deskribapena: INDUCTIVE SENSOR KJ15-Q8AB-DPS-V
0831 000 X7R0 471 MLF
0831 000 X7R0 471 MLF
0831-040-X5R0-33
0831-040-X5R0-33
deskribapena: CAP CER DISC
0831-040-X5R0-471M
0831-040-X5R0-471M
deskribapena: CAP CER 470PF X5R RADIAL
deskribapena: CONTROL UNIT FOR MESEP FS MESEP
Stockean: 46 pcs