CNC-99-14-2-2
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CNC-99-14-2-2
Fabrikatzaileak / Marka: CNC Tech
Produktuaren Deskribapena POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CNC-99-14-2-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CNC-99-14-2-2 fabrikatzailea CNC Tech
deskribapena POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17276 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa Canada, United States Tentsioa 14 AWG
Usage - Style Male Pins (Blades) to Leads
estali 6.56' (2.00m) Series -
Pitch - Connector 300V Tenperatura operatiboa 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CNC-99-14-2-2
Luzera - Exposed Ends 3 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 6.56' (2.00m) Power Cord Black NEMA 5-15P To Terminals, Forked SJT deskribapena POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM
Uneko balorazioa 90A Kolore Black