540-18-4-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 540-18-4-WH-0100F
Fabrikatzaileak / Marka: CNC Tech
Produktuaren Deskribapena CABLE AUDIO CL2 4C 100' 18AWG
Fitxak: 540-18-4-WH-0100F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
540-18-4-WH-0100Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 540-18-4-WH-0100F fabrikatzailea CNC Tech
deskribapena CABLE AUDIO CL2 4C 100' 18AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1668 pcs Datuen fitxa 540-18-4-WH-0100F.pdf
Wire Gauge 18 AWG Usage Commercial Audio
Ezkutu mota - Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura - Series -
balorazio - Beste izenak CN601-100
Tenperatura operatiboa - Zuzendarien kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 100.0' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea -
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0315" (0.800mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.248" (6.30mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Conductor Multi-Conductor Cable 18 AWG 100.0' (30.5m) Zuzendaria Strand 16/0.0100"
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendaritza isolatzailea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
540-20P
540-20P
fabrikatzaileak: Greenlee Communications
deskribapena: PRO INSTALLER STIX KIT 20'
Stockean: 1045 pcs
Deskarga: 540-20P.pdf
RFQ
540-24
deskribapena: FISHSTIX KIT LONG
Stockean: 892 pcs
Deskarga: 540-24.pdf
RFQ
540-18
deskribapena: GLO STIX KIT 18'
Stockean: 1163 pcs
Deskarga: 540-18.pdf
540-16-4-WH-0250F
540-16-4-WH-0250F
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CABLE AUDIO CL2 4C 250' 16AWG
Stockean: 410 pcs
Deskarga: 540-16-4-WH-0250F.pdf
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CABLE AUDIO CL2 2C 500' 18AWG
Stockean: 709 pcs
Deskarga: 540-18-2-WH-0500F.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN