540-16-4-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 540-16-4-WH-0100F
Fabrikatzaileak / Marka: CNC Tech
Produktuaren Deskribapena CABLE AUDIO CL2 4C 100' 16AWG
Fitxak: 540-16-4-WH-0100F.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 920 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
540-16-4-WH-0100Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 540-16-4-WH-0100F fabrikatzailea CNC Tech
deskribapena CABLE AUDIO CL2 4C 100' 16AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 920 pcs Datuen fitxa 540-16-4-WH-0100F.pdf
Wire Gauge 16 AWG Usage Commercial Audio
Ezkutu mota - Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura - Series -
balorazio - Beste izenak CN585-100
Tenperatura operatiboa - Zuzendarien kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 100.0' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea White
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0354" (0.900mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.287" (7.29mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Conductor Multi-Conductor Cable White 16 AWG 100.0' (30.5m) Zuzendaria Strand 65/0.0063"