SW13A65NA01BI
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SW13A65NA01BI
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V
Fitxak: SW13A65NA01BI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
SW13A65NA01BIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SW13A65NA01BI fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56770 pcs Datuen fitxa SW13A65NA01BI.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Aldatu funtzioa On-Off-On Series SW, COMAX
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 28.30mm x 14.20mm Packaging Tray
Beste izenak HASW0016
SW-13A65N-A01 BI
SW-13A65N-A01BI
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 65°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 6,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 6.5A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 6.5A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Bisque
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Concave (Curved)
Ekintzailea markatzea No Marking
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SW14045
SW14045
fabrikatzaileak: Chemtronics
deskribapena: DESOLDR BRAID LEAD FREE 0.11" 5'
Stockean: 1906 pcs
Deskarga: SW14045.pdf
RFQ
SW14 WH008
SW14 WH008
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: SPIRAL WRAP 0.62" X 25' WHITE
Stockean: 821 pcs
Deskarga: SW14 WH008.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Synapse Wireless
deskribapena: PORTAL SOFTWARE SNAP 1 LICENSE
Stockean: 4342 pcs
Deskarga:
SW14 WH005
SW14 WH005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: SPIRAL WRAP 0.62" X 100' WHITE