S201041MS02Q
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S201041MS02Q
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DPST 6A 125V
Fitxak: S201041MS02Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
S201041MS02Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S201041MS02Q fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DPST 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24842 pcs Datuen fitxa S201041MS02Q.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 4.57mm
Aldatu funtzioa On-Off Series S
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DPST Through Hole
Uneko balorazioa 6A (AC), 1A (DC) Kontaktuen denbora Not Specified
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Silver
Zirkuitua DPST Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Aktiboaren luzera 12.70mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2010DS2RP
S2010DS2RP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR SENS 200V 10A TO-252
Stockean: 5058 pcs
Deskarga: S2010DS2RP.pdf
RFQ
S201041MS02QE
S201041MS02QE
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DPST 6A 125V