RTBH11BS13ANNZP
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTBH11BS13ANNZP
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 13POS 20MA 25V
Fitxak: RTBH11BS13ANNZP.pdf
  • Mezua
RTBH11BS13ANNZPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTBH11BS13ANNZP fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 13POS 20MA 25V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5925 pcs Datuen fitxa RTBH11BS13ANNZP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 25V Tentsioaren balorazioa - AC 25V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTBH
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 13 Poloniako kopuruan -
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza Rotary Switch 13 Position BCD 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle Panel atzean sakonera 12.70mm
Uneko balorazioa 20mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Gold (Au) Kontaktua Amaitu -
Bizkarreko zirkuitua BCD Bota angelua 15°
Ekintza mota Round (6mm Dia) Aktiboaren luzera 11.10mm